Saç ekimi ile ilgili danışma ücretsizdir ve zorunluluk yoktur.

Evet, tabi ki onu saç ekim hastanesine götürebilirsiniz, steril işlemin yapıldığı tedavi odanıza girene kadar tüm aşamalarda size eşlik edebilir.

Konsültasyon sırasında 1 danışmanımız size hastane, doktor, tedavi günü, kalış ve sonrası bakım hakkında bilgi verecektir. Elbette Türkiye’de saç ekimi ile ilgili sorularınızı sormak için bolca vaktiniz var. Konsültasyon sırasında durumunuz da özel olarak incelenecek ve size özel tavsiyeler alacaksınız.

Evet, ilaç kullanımınız hakkında bizi önceden bilgilendirmeniz önemlidir. Eğer kan sulandırıcı ilaç kullanıyorsanız saç ekimi yapılmadan önce (doktorunuzun onayı ile) zamanında bırakılmalıdır.

Saç ekimi doktorunun fotoğraflarınızı değerlendirmesinin ardından iş günlerinde 24 saat içinde fiyat teklifi alacaksınız.

Saç ekiminizi kaydettirmek için, toplam tutarın %50’si kadar bir depozito ve ayrıca tedavi odalarını kesin olarak ayırtmak için 150 € tutarında bir rezervasyon tutarı ödersiniz.

Konya’da saç ekimi için tam tutarı tedavi gününüzde hastanede ödersiniz, bu işlem kart veya nakit olarak yapılabilir.

Evet, yanınızda birisini getirebilirsiniz, çift kişilik oda + kahvaltı için yeniden rezervasyon yaptırmak bu 3 gece için ek ücrete tabidir.